wtorek, 3 września 2013

SzkodaKomiks nie wczoraj, bo  byłem na wyjeździe rodzinnym, a konkretniej to na urodzinach babci. W sumie było 40 osób (łącznie z jej 10-cioma prawnukami) W sumie cała rodzina.

A dla tych, co im się jeszcze nie chwaliłem, to się pochwalę, że byłem w poniedziałek tydzień temu w Cybermachinie w Katowicach. Było fajnie, byłem na pokedziałku z arhn.eu, no i teraz mogę powiedzieć, że znam jednego Kamińskiego, bo byłem z nim w barze i piliśmy alkohole. Przy okazji przekazałem Archonowi szkice jego i Neko. Jak ktoś chce obejrzeć Pokedziałek, to: <<LINK>>

A jeśli chodzi o arhn.eu, to nie podoba mi się, że pasek z prawej na stronie jest poprawnie wyświetlany przy rozdzielczości powyżej 1200px. To strasznie dyskryminuje użytkowników notebooków z natywną rozdzielczością 1366x768... 0/10.

W tym tygodniu chcę oddać w dobre ręce grę Crysis 2 Maximum Edition (na Stream i na Origin). Czyli jak w zeszłym tygodniu - jak ktoś chce, to pisać maila na zlotypstryk@gmail.com w tytule wpisując tytuł gry i platformę na jaką się chce (Steam albo Origin). Jeśli platforma jest nieistotna, to nie pisać jej wcale albo napisać, że platforma nieważna.


2 komentarze:

  1. Dobry komiks. Masz w planach robić też komiksy z innymi postaciami?

    OdpowiedzUsuń