poniedziałek, 26 sierpnia 2013

ChemioterapiaZdarzyło mi się w zeszłym tygodniu zajrzeć na kwejka... większego śmietnika w internecie chyba nie ma. Facepalm przy praktycznie każdym obrazku i komentarzu. Ilość trolli i osób nieużywających mózgu dąży w zastraszająco szybkim tempie do nieskończoności. Jakoś nie mam ochoty tam zajrzeć ponownie przez następne... nigdy.

A w zeszły piątek miałem nareszcie okazję spotkać się razem z Revv i Yoruko. Fajnie się tak czasem spotkać, tym bardziej, ze nasze ostatnie wspólne spotkanie było praktycznie rok temu.

Dzisiaj rozdaję grę Mirrors Edge (Steam i Origin) i Medal of Honor (Steam). Tylko tym razem zmieniam trochę zasadę jak się zapisywać. Można dalej skomentować, ale należy dodać również e-mail kontaktowy, pod który będę miał wysłać klucz lub jakieś pytanie. Jednak nowym sposobem będzie wysłanie e-maila pod adres zlotypstryk@gmail.com w tytule wpisując jaką chcecie grę i na jaką platformę (będzie mi łatwiej wszukać). Jeżeli platforma jest dla was nieistotna, to tylko tytuł gry. Czekam do piątku.


7 komentarzy:

 1. "Ilość twolli " czyli bawię się w Revv :D


  Ps. wino + czekolada i zajęty fotel <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro już o literówkach mowa "...ale należdy ..." :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajrzyj na besty.pl, trolli nie ma, jednakże większego stężenia gimbusiarstwa i idiotyzmu próżno szukać na innych stronach :D.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chemioterapia zupkami... Powinni zbadać jej skuteczność - może przestanie u nas obowiązywać "chemioterapia niestandardowa".

  ____
  myslinieskrywane.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń