wtorek, 12 lutego 2013

Papieże(Komiks jest zmodyfikowany, komentarze są do poprzedniej wersji)

A jak się witają papieże? Właśnie to pytanie nabierze w końcu sensu, bo pewnie podobnie jak z prezydenturą, papiestwo jest tytułem  dożywotnim. Następny papież ma być czarny, tak? A co jakby papieżem została czarna, ruda kobieta, homoseksualistka, a do tego żydówka?

BTW, moją muzę umieściłem w komiksie, mam nadzieję, że zła nie będzie :d

Doctor Who idzie mi w zastraszającym tempie - jestem już w połowie szóstego sezonu. Naprawdę jestem ciekaw jak się wszystko dalej potoczy :D

Weny do ambitniejszego rysowania raczej brak, chociaż pomysł jest (nie aż tak ambitny, ale zawsze). Do końca tygodnia jeszcze trochę czasu, także może się jeszcze za coś wezmę.

Na zakończenie daję dość fajną piosenkę:4 komentarze:

 1. zła nie jeste, ale co mnie te papierze obchodzą, już dawno przestałam oglądać telewizje i jestem od tego zdrowsza. Co do młodych facetów, otaczają mnie wszedzie, przez co czuje sie staro. ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra, to jeszcze w tym tygodniu coś fajnego narysuję z tymi postaciami :d
   W sumie ja też telewizji nie oglądam ani radia nie słucham, im człowiek mniej wie, tym jest szczęśliwszy :D

   Usuń
 2. Totalnie nieśmieszny komiks. Nie jesteś Człowiekiem Skurwielem, więc nie idź na siłę w kontrowersję, bo poza nią też coś musi być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, tak jakoś wyszło wczoraj w praniu, wstawię jeszcze coś jutro albo pojutrze, to mam nadzieję, że będzie lepsze.

   Usuń