Gramytatywnie 2016

poniedziałek, 28 października 2013

Świadkowie
No, muszę przyznać, że nowe Pokemanzy na 3DSa są świetne. Tylko przydało by mi się więcej czydeesowych znajomych do Safari Zone. Jak ktoś ma 3DSa (lub 2DSa) i chce mnie dodać do znajomych, to mój Friend Code wygląda tak: 2509-2050-4684. Jak ktoś chce się podzielić swoim, to w komentarzu, albo niepublicznie wysyłając mail na zlotypstryk@gmail.com z tytułem Friend Code.

Mam jeszcze do oddania klucz do Dead Space 3 na PC (Origin). Mam nadzieję, że się te kody nie przedawniają, bo chętnie oddam go w czyjeś ręce. Jak go ktoś chce, to niech pisze na zlotypstryk@gmail.com z tytułem Dead Space. Jak wyśle więcej niż jedna osoba (szczerze, to zdziwię się jeśli tak będzie), to wylosuję kto dostanie grę. Najprawdopodobniej w poniedziałek za tydzień, choć nie jestem do końca pewny daty.


poniedziałek, 14 października 2013

Sinusoida


Ostatnio narysowałem też tak na szybko jeszcze raz Dorczenzo: >>Klik<<. Kropci się bardzo spodobał.

Dzisiaj na live z arhn.eu będzie prezentowana nowa gra na Nintendo 3DS: Pokemon X. Ja na swoją wersję Y muszę jeszcze trochę poczekać... Amazon wysłał w piątek, ale jeszcze nie doszły.

Miałem jeszcze wczoraj okazję spróbować innych słodyczy od mamy Revv. Kolejne pyszne rzeczy. Serio.


poniedziałek, 7 października 2013

GTA V


Dostałem wczoraj od Revv kilka ciastek jej mamy, a trzeba wiedzieć, że mama Revv robi zawsze bardzo dobre ciastka. Mniam :)

Jeszcze jakiś tydzień i będę mógł sobie pograć w moją pierwszą grę na 3DSa (nie licząć pożyczonych gier na DS i wersji demo)

Dostałem od Yorusi fajny serial do oglądania - Caprica. To taki prequel do Battlestar Galactica, który to sobie obejrzę pewnie później, bo znowu nabrałem na niego ochotę.

Narysowałem też ostatnio Dorczenzo z arhn.eu. Z Bidoofem, bo dzięki neko miał przez kilka tygodni Bidoof'owy mikrofon